Series
Ratings
12
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 2.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5