Titles you rated
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 4.5
Five EnoughRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
The Good WifeRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 1.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5