Series
Ratings
107
A Very English ScandalRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
The Loudest VoiceRated ★ 5.0
Framing Britney SpearsRated ★ 4.0
Schitt's CreekRated ★ 3.0
Schitt's CreekRated ★ 4.0
Schitt's CreekRated ★ 4.0
Schitt's CreekRated ★ 4.0
YoungerRated ★ 5.0
YoungerRated ★ 5.0
YoungerRated ★ 5.0
YoungerRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Ms. HammurabiRated ★ 2.5- Gourmet Road Season 2Rated ★ 0.5
YoungerRated ★ 5.0
YoungerRated ★ 5.0
First LadiesRated ★ 5.0
365: Repeat the YearRated ★ 4.5