Movies
Ratings
51
The Great BeautyRated ★ 1.0
3 IdiotsRated ★ 2.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 5.0