Titles you rated
Gantz:ORated ★ 3.5
The PurgeRated ★ 2.0
Patriots DayRated ★ 4.5
The AccountantRated ★ 3.5
The InfiltratorRated ★ 4.5
The Darkest HourRated ★ 2.0
The TakeRated ★ 3.5
City of EmberRated ★ 1.0
Fantastic FourRated ★ 1.0
Money MonsterRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
The ShallowsRated ★ 2.0
BuriedRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 5.0
The 5th WaveRated ★ 1.0
The Nice GuysRated ★ 4.0
The Great WallRated ★ 3.0
NerveRated ★ 3.5
Shin GodzillaRated ★ 0.5
GoosebumpsRated ★ 2.5