Series
Ratings
32- Emperor of the SeaRated ★ 3.5
Incarnation of MoneyRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 4.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
BrainRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 4.5
Winter SonataRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5