Movies
Ratings
83
The Yellow SeaRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
ChefRated ★ 1.0
Spider-ManRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
Angels & DemonsRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.5