Series
Ratings
219
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
HumansRated ★ 4.5
HumansRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 2.5
GLOWRated ★ 4.5
You Me HerRated ★ 3.0
Wynonna EarpRated ★ 3.5
Black Lightning Season 1Rated ★ 3.0
RiverdaleRated ★ 1.5
SupergirlRated ★ 3.0
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.0
The Best Moment To Quit Your JobRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 5.0
Everything Sucks!Rated ★ 5.0
Sense8Rated ★ 4.5
The FlashRated ★ 3.5
DC's Legends of TomorrowRated ★ 3.0
DC's Legends of TomorrowRated ★ 4.0
Jane the VirginRated ★ 4.5