Movies
Ratings
175
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
TenetRated ★ 5.0
VenomRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 3.5
StokerRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
SecretRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5