Titles you rated
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
Dune: Prophecy Season 1Rated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 2.5
Conversations with a Killer: The John Wayne Gacy TapesRated ★ 3.5
Conversations with a Killer: The Jeffrey Dahmer TapesRated ★ 3.5
Conversations with a Killer: The Ted Bundy TapesRated ★ 3.5
The Andy Warhol DiariesRated ★ 3.0
Lies Hidden in My GardenRated ★ 2.5
Why Women KillRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
The MandalorianRated ★ 3.0
The MandalorianRated ★ 3.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0