Series
Ratings
221
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
- Unknown SeoulRated ★ 2.5
- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.0
- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Nichiyo no Yoru Gurai wa…Rated ★ 3.5
TriggerRated ★ 4.5
DearestRated ★ 4.5
Marry My Husband: JapanRated ★ 3.0- Mother and MomRated ★ 2.0
Tastefully YoursRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 4.0