Series
Ratings
53
The Snow QueenRated ★ 4.0
Fashion 70'sRated ★ 5.0
East of EdenRated ★ 5.0- Nine Tailed FoxRated ★ 4.0
It Started With a KissRated ★ 5.0
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 5.0
GiantRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 2.5
The LegendRated ★ 5.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.5
White ChristmasRated ★ 5.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0