Series
Ratings
39
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 2.5
Drinking SoloRated ★ 2.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0- GokusenRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.5
Bubble GumRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0