Movies
Ratings
50
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Step Up All InRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Closer to HeavenRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 2.5
Love FictionRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.5
The ServantRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.5
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0