Series
Ratings
46
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0- Phantom SingerRated ★ 4.5
Tamra IslandRated ★ 4.0
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.5
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 4.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.0