Series
Ratings
99
StickRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The Mandalorian Season 3Rated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 2.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0- Euphoria: Fuck Anyone Who's Not a Sea BlobRated ★ 3.5