Titles you rated
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Fated to Love YouRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 1.5
Incomplete LifeRated ★ 3.0