Series
Ratings
33
Heard It Through the GrapevineRated ★ 1.0
Witch HuntRated ★ 1.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Secret Love AffairRated ★ 1.0
A Gentleman's DignityRated ★ 1.0
The HeirsRated ★ 2.0
Coffee PrinceRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 2.0
Abnormal SummitRated ★ 2.0
Prosecutor PrincessRated ★ 2.0
Another Miss OhRated ★ 1.5
Discovery of RomanceRated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 2.0
Reply 1997Rated ★ 2.0
Jealousy IncarnateRated ★ 1.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 1.0
Descendants of the SunRated ★ 1.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 1.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 1.0
Fight For My WayRated ★ 1.0