Series
Ratings
40
Redo of HealerRated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 5.0
The Quintessential Quintuplets ∬Rated ★ 5.0
Masamune-kun's RevengeRated ★ 5.0
EndeavourRated ★ 3.0
ElementaryRated ★ 3.0
Murdoch MysteriesRated ★ 3.0
Murdoch MysteriesRated ★ 3.0
Murdoch MysteriesRated ★ 3.0
Murdoch MysteriesRated ★ 3.0- Murdoch MysteriesRated ★ 3.0
Murdoch MysteriesRated ★ 3.0
ElementaryRated ★ 3.0
ElementaryRated ★ 3.0
Agatha Christie's MarpleRated ★ 3.0
Agatha Christie's MarpleRated ★ 3.0
Agatha Christie's MarpleRated ★ 3.0
Agatha Christie's MarpleRated ★ 3.0
Agatha Christie's PoirotRated ★ 4.0
Agatha Christie's PoirotRated ★ 3.0