Series
Ratings
82
SuitsRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.0
Fallout Season 1Rated ★ 2.5
Street Food Fighter 2Rated ★ 3.0
Street Food FighterRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 1.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 2.5
Berserk Season 1Rated ★ 2.5
Hunter X HunterRated ★ 2.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.0
NarcosRated ★ 2.5
NarcosRated ★ 3.0