Series
Ratings
135
Slam DunkRated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
KiddingRated ★ 4.5
HellsingRated ★ 4.0
원피스 1기Rated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
JumongRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0- DamoRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 2.0
Blue ExorcistRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
HeroesRated ★ 1.0
HeroesRated ★ 2.5
HeroesRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 5.0