Movies
Ratings
760
Johnny ExpressRated ★ 4.0
Martian Successor Nadesico: The Motion Picture - Prince of DarknessRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
The Dark TowerRated ★ 2.0
BrightRated ★ 2.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 2.5
Super Mario Bros.Rated ★ 0.5
AnnihilationRated ★ 2.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
ARQRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 0.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 2.5
PassengersRated ★ 3.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 2.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5