Series
Ratings
12
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 3.5
Ghost StoriesRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 2.0
Modern FamilyRated ★ 3.5