Series
Ratings
312
The First RespondersRated ★ 5.0
The BequeathedRated ★ 4.0
The Good DetectiveRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Hot SpotRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 5.0
A Shop for KillersRated ★ 4.5
TriggerRated ★ 3.5
Head Over HeelsRated ★ 4.0- Good BoyRated ★ 5.0
- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Resident PlaybookRated ★ 3.5
Undercover High SchoolRated ★ 5.0
Friendly RivalryRated ★ 4.5