Movies
Ratings
705
PredestinationRated ★ 2.0
A Sound of ThunderRated ★ 2.0
In TimeRated ★ 2.0
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 4.0- Untouchable LawmenRated ★ 3.5
Bodyguards and AssassinsRated ★ 2.0
Memories of the SwordRated ★ 1.0
Days of WrathRated ★ 1.0- Running WildRated ★ 1.5
Gangster HighRated ★ 2.0
Flash PointRated ★ 2.0
Die BadRated ★ 2.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 4.0
YamakasiRated ★ 2.5
New Police StoryRated ★ 2.0
No Tears for the DeadRated ★ 1.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 3.5
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 2.0
Olympus Has FallenRated ★ 2.0
OldboyRated ★ 4.5