Titles you rated
The Face ReaderRated ★ 4.5
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 4.5
CapernaumRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
VictoryRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 5.0
HarbinRated ★ 3.5
Drowning LoveRated ★ 2.0
The Zone of InterestRated ★ 3.0
Mission to the SunRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Ms. ApocalypseRated ★ 2.0