Titles you rated
Million Yen WomenRated ★ 3.5
New AmsterdamRated ★ 3.5
The Umbrella AcademyRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
CastlevaniaRated ★ 3.5
Altered CarbonRated ★ 3.5
LuciferRated ★ 4.0
Chilling Adventures of Sabrina Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.0
Twin PeaksRated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Blue Tower ReturnsRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.0
Battlestar GalacticaRated ★ 5.0
FringeRated ★ 5.0
Mrs. PepperpotRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 4.5
BonesRated ★ 4.0