Series
Ratings
130- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 5.0
The King and IRated ★ 4.5
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 4.0
The King's DoctorRated ★ 3.5- Invisible ManRated ★ 4.0
I am Your TeacherRated ★ 3.5
Vampire ProsecutorRated ★ 4.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.5
Three BrothersRated ★ 4.5
IRIS 2Rated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 3.5
Smile AgainRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.5
Winter SonataRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Super Daddy YeolRated ★ 4.0