Movies
Ratings
584
One Cut of the DeadRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 5.0
PoetryRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.0
Being John MalkovichRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Secret ZooRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Midsommar Director's CutRated ★ 1.5
The OutlawsRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Believer: extended cutRated ★ 3.0
VenomRated ★ 5.0
Deja VuRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 5.0
PaddingtonRated ★ 3.5