Movies
Ratings
321
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 3.5
SnowdenRated ★ 4.0
LifeRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.5
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 3.0
NightcrawlerRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.5
The InternRated ★ 3.5
The Last Witch HunterRated ★ 3.0
HowlingRated ★ 2.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5