Series
Ratings
134
Money Heist season 2Rated ★ 3.0
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 3.5- Invisible ManRated ★ 4.0
- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.5
Bloody Game Season 2Rated ★ 2.5
Bloody Game Season 1Rated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
The Worst of EvilRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5
KarmaRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
No Way Out: The RouletteRated ★ 3.0- 위대한 수업, 그레이트 마인즈Rated ★ 3.5