Series
Ratings
249
The Walking DeadRated ★ 3.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5- 야구여왕Rated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
You Season 3Rated ★ 4.0
YouRated ★ 4.0
YouRated ★ 4.0
SupacellRated ★ 2.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
BeckhamRated ★ 4.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5
AemaRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5