Movies
Ratings
303
A Taxi DriverRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
MonsterRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 5.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 5.0
SoulRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Wonder Woman 1984Rated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 3.0
PaddingtonRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
CocoRated ★ 5.0