Movies
Ratings
586
Project Hail MaryRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 2.0
Us and ThemRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.0
JaneRated ★ 2.0
After YangRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 1.5
BugoniaRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0