Titles you rated
- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 5.0
Pyramid GameRated ★ 2.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
High School Mystery ClubRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 3.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 1.5
My Hero AcademiaRated ★ 2.5
Our Beloved SummerRated ★ 2.0
Some Day or One DayRated ★ 1.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
RevenantRated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 1.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0