Titles you rated
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
Jojo RabbitRated ★ 4.5
NobodyRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 4.5
LifeRated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 3.5
The MechanicRated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 0.5
Crying FistRated ★ 3.0
The Legend of ZorroRated ★ 2.5
28 Weeks LaterRated ★ 4.5
Sea FogRated ★ 1.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.5