Titles you rated
The Shannara ChroniclesRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 1.0
The PacificRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Painter of the WindRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 0.5
White CollarRated ★ 3.0
White CollarRated ★ 3.0
White CollarRated ★ 3.5
Lucky LouieRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 0.5
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 3.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 1.0