Movies
Ratings
548
Project Hail MaryRated ★ 5.0
BlackBerryRated ★ 3.0- Those Who Leave Buy FlowersRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 3.5- Toe-Tapping TunesRated ★ 3.0
- We Grow UpRated ★ 3.0
Yi YiRated ★ 4.5
Kamikaze GirlsRated ★ 4.0
100 MetersRated ★ 4.0
No.3Rated ★ 3.0
Conduct ZeroRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 4.0
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0- After MidnightRated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
MaterialistsRated ★ 3.5
Mirrors No. 3Rated ★ 3.5
Coup de ChanceRated ★ 4.5