Movies
Ratings
166
OppenheimerRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 4.5
1917Rated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 2.5
Code 8Rated ★ 3.0
The JournalistRated ★ 4.5
MidwayRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
Black MoneyRated ★ 4.0
Forbidden DreamRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.0