Series
Ratings
161
Hell's ParadiseRated ★ 4.0
The FableRated ★ 5.0
Wind BreakerRated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The Eminence in Shadow Season 2Rated ★ 4.0
MashleRated ★ 2.5
Jujutsu KaisenRated ★ 0.5
Kengan Ashura Season 2Rated ★ 4.5
Sweet ReincarnationRated ★ 2.0
Oshi no KoRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
The Eminence in ShadowRated ★ 3.0
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 4.5
Made In AbyssRated ★ 4.0
GlitchRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Elegant Yokai Apartment LifeRated ★ 4.5
히나마츠리Rated ★ 5.0
Lost in SpaceRated ★ 5.0