Movies
Ratings
968
BallerinaRated ★ 2.5
ReptileRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
The GuiltyRated ★ 3.0
Rebel RidgeRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
Into the WildRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
VoyagersRated ★ 2.0
SennaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
99 HomesRated ★ 2.5
The KillerRated ★ 2.5
All the Money in the WorldRated ★ 3.5
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 2.5
Moving OnRated ★ 3.0
ARQRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 2.5
SpectralRated ★ 3.0