Series
Ratings
222
Can You Translate This Love?Rated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 3.5
Emily in Paris Season 5Rated ★ 4.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Alchemy of SoulsRated ★ 4.5
The Potato LabRated ★ 4.5
A Shop for KillersRated ★ 5.0
Hyper KnifeRated ★ 4.5
AgencyRated ★ 4.0
The King's AffectionRated ★ 4.0
TempestRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Mercy for NoneRated ★ 3.5
Divorce Attorney ShinRated ★ 0.5
Nobody KnowsRated ★ 1.0
Haunted PalaceRated ★ 3.5
Song of the BanditsRated ★ 4.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
A Model FamilyRated ★ 1.0
Dear HongrangRated ★ 4.0