Series
Ratings
51
The Art of SarahRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 4.0
No Way Out: The RouletteRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 1.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 4.5
Crash Course in RomanceRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The Terminal ListRated ★ 5.0