Movies
Ratings
18- The SubstituteRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5