Series
Ratings
53
ChernobylRated ★ 5.0
Tong: MemoriesRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 5.0
GourmetRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 5.0- Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
ShamelessRated ★ 3.0- Marco PoloRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 5.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 2.0