Series
Ratings
156
VikingsRated ★ 5.0
VikingsRated ★ 5.0- VikingsRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0- The MentalistRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.5
DamienRated ★ 1.5
LuciferRated ★ 3.0- The Last Man on EarthRated ★ 2.0
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 2.5
Suspicious PartnerRated ★ 3.0
NarcosRated ★ 2.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0