Titles you rated
I Live AloneRated ★ 4.5
Women of the SunRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5- Where Is My Friend's HomeRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
JumongRated ★ 4.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Woman of DignityRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0