Series
Ratings
93- JeongnyeonRated ★ 3.5
Death's GameRated ★ 3.5- Good PartnerRated ★ 3.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 2.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
LiveRated ★ 3.5
Save MeRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
MonstarRated ★ 2.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0