Titles you rated
BarakamonRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 5.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.5
ClannadRated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 4.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5