Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0- Lovely ComplexRated ★ 3.0
World Theme TravelRated ★ 5.0- Umino HajimariRated ★ 2.0
Ghost StoriesRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.0
An Incurable Case of LoveRated ★ 1.0
SignalRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Smile Has Left Your EyesRated ★ 3.0
Adventure by Accident Season 2Rated ★ 4.5